O nás

Vážení zákazníci,
Vítám Vás na zcela novém moderním internetovém obchodě, který je velmi úzce specializovaný pouze na prodej motocyklových řetězů značky ČZ, které jsou tradičním výrobkem firmy ČZ Řetězy, s.r.o. v rámci ČZ Strakonice a.s. a dále kompletních převodových řetězových sad s řetězovými koly.

Kvalitní řetězy pod značkou ČZ se vyrábí již od roku 1929. Zahájení výroby bylo spojeno se začátkem výroby motocyklů značky ČZ. Více než 50 let úspěchů v motocyklovém sportu všech kategorií potvrzuje tradiční vysokou kvalitu řetězů ČZ. Stálým vývojem podporovaným zkušenostmi z prostředí závodníků i běžných uživatelů přináší našim zákazníkům spokojenost s řetězy značky ČZ.

Výstavbou a spuštěním tohoto internetového obchodu se snažíme pro Vás, naše zákazníky vytvořit co nejjednodušší a nejkomfortnější podmínky pro maloobchodní nákup motocyklových řetězů značky ČZ, včetně kompletních převodových řetězových sad s řetězovými koly. Rozšiřujeme a zdokonalujeme tímto tradici naší firmy, která v oboru prodeje motocyklových, kolových, automobilových a zejména průmyslových řetězů působí na trhu již od roku 1992 jako autorizovaný regionální zástupce firmy ČZ Řetězy, s.r.o., přičemž její počátek sahá až do roku 1899, kdy vznikla jako firma obecně působící ve strojírenském oboru.

Věřím, že po mnoha letech činnosti a spolupráce v oboru průmyslových, kolových, automobilových a zejména motocyklových řetězů nabízíme všem našim zákazníkům jistotu, že vždy dostanou poctivou kvalitu výrobků i služeb.

Více informací o naší firmě naleznete na našich domovských stránkách: www.retezy.net

Přeji Vám mnoho šťastných kilometrů na motocyklech všech značek světa a to právě s kompletním řetězovým převodem s kvalitním a pevnými i řetězy značky ČZ.

S pozdravem

František Kváč
Prodej řetězů ČZ a MAHERA
Štrossova 336
PardubiceeBRÁNA webarchitect