nářadí

V kategorii nářadí jsou tyto produkty:

VZR

Základní montážní a demontážní přípravek pro montáž a demontáž všech typů motocyklových řetězů s roztečí čepů 15,875 mm, zaručuje standardní spojení s bezpečně roznýtovanými čepy spojovacího článku (skobky).
Cena s DPH: 2.304 Kč

VZR2

Doplňkový přípravek, pouze demontážní přípravek s roztečí řetězových čepů 9,525 mm – 12,7 mm a 15,875 mm pro rychlou demontáž (sejmutí) vnější řetězové destičky bez poškození řetězového čepu.
Cena s DPH: 2.045 Kč

VZR4

VZR4
Nejmodernější montážní a demontážní přípravek s tělem z odlitku pro montáž a demontáž všech typů motocyklových řetězů s roztečí čepů 15,875 mm, zcela kompaktní provedení, zaručuje profesionální spojení s bezpečně roznýtovanými čepy spojovacího článku (skobky).
Cena s DPH: 3.800 Kč

Čistící roztok do kettenmax

Čistící roztok do kettenmax
Silný odmašťovač všech druhů mazadel a olejů určený především pro motocyklové řetězy. Vhodný pro použité i na O a X kroužkové řetězy a KettenMax. Obsah 1litr.
Cena s DPH: 252 Kč

Kalibr všechna provedení

Určen ke kontrole řetězu 520, 525, 530
Cena s DPH: 182 Kč

Kettenmax

Kettenmax
Použití KettenMaxu zaručí očištění řetězu před namazáním a nanesení optimální dávky maziva na čistý povrch. Tím prodloužíte životnost a zamezíte znečištění zadního kola. Pokud údržbu provádíte pravidelně – výrobci motocyklů doporučují každých 500 až 1000km – významně prodloužíte životnost celé řetězové sady.
Cena s DPH: 600 Kč

GT85 200ml

GT85 200ml
Ve velice krátké době uvolňuje šroubové spoje, kovové součástky, bowdeny. Díky výjimečné vzlínavosti proniká jak šroubovými spoji, tak vrstvou rzi a pomáhá jejímu odstranění. Umožňuje snadnou montáž a demontáž mechanismů. Rozpouští asfalt, tuky a olejové skvrny. Zanechává ochranný film proti následné korozi na všech kovových součástech.
Cena s DPH: 121 Kč

GT85 400ml

GT85 400ml
Ve velice krátké době uvolňuje šroubové spoje, kovové součástky, bowdeny. Díky výjimečné vzlínavosti proniká jak šroubovými spoji, tak vrstvou rzi a pomáhá jejímu odstranění. Umožňuje snadnou montáž a demontáž mechanismů. Rozpouští asfalt, tuky a olejové skvrny.
Cena s DPH: 187 Kč

SG 85 200ml

SG 85 200ml
SG-85 najde uplatnění v autoopravárenství, strojírenském průmyslu, hutních provozech, domácí dílně, dopravě, opravárenství, při mazání sportovních potřeb jako jízdních kol, jachet a v mnoha dalších oblastech.
Cena s DPH: 171 Kč

Shell advance ultra

Shell advance ultra
SHELL ADVANCE CHAIN ULTRA je vysoce účinný, syntetický mazací prostředek ve spreji, určený pro mazání motocyklových řetězů, včetně řetězů s O-kroužky. Je rovněž vhodný pro mazání dalších součástí motocyklu jako např. kloubových spojů.
Cena s DPH: 252 Kč


eBRÁNA webarchitect