21.02.2012 13:04

Akce pro sezonu 2012!

Akce pro sezonu 2012!
Vážení zákazníci,
Nabízíme Vám motocyklové řetězy ČZ. Jako autorizovaná tovární prodejna firmy ČZ Řetězy, s.r.o. se sídlem ve Strakonicích, Vám nabízíme nejlepší možné maloobchodní ceny pro konečné zákazníky a velkoobchodní ceny pro prodejce.
 
Maloobchodní ceny pro konečné zákazníky jsou uvedeny v tomto e-shopu (konečná cena – doprava a balné je zdarma) a velkoobchodní ceny Vám nabídneme individuálně nebo zašleme velkoobchodní ceník. Kontaktujte nás.
 
Maloobchodní prodej probíhá v tomto e-shopu nebo v kamenné prodejně a velkoobchodní prodej pouze v kamenné prodejně, vše je možno dopravit do druhého pracovního dne až k Vám. Naše podniková prodejna disponuje jednoznačně největším skladem moto řetězů ČZ v České republice, přijďte se osobně přesvědčit!
.
Montážní přípravek ČZ VZR 4 pro rychlou montáž řetězů půjčujeme zákazníkům zdarma.
Instruktážní videa si můžete prohlédnout zde.
 
Nabízíme nejlepší možné ceny!!!, kde kritérium pro přiznání velkoobchodní slevy, která je cca o 30% nižší než konečná maloobchodní cena postačuje živnostenský list a to od jednoho kusu řetězu výše!!! Získat tedy velkoobchodní slevu je velice snadné.
 
Pokud někde najdete lepší maloobchodní nebo velkoobchodní cenu, řekněte nám to a určitě se domluvíme! V takovém případě Vám k řetězu v ceně přidáme mazivo, měrku nebo třeba řetězová kola. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


eBRÁNA webarchitect